Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.11.2015 Gazete

idmanı bitiremedi!

Denizli'nin ilk idmanında Galatasaray 2 fire birden verdi. Podloski ile Hakan Balta idmanda sakatlandı. İki futbolcu da çalışmayı yarıda kesti. MR'dan sonra durumları belli olacak

Podolski idmanı bitiremedi!
Florya'nın kapılarını yöneticilere kapayan Mustafa Denizli oyuncularıyla yaptığı 2 saatlik toplantıda idmanların artık maç temposunda geçeceğini söyledi. Dar alan yerine çift kale maçı 60 metreye taşıyan Denizli, sertliğe bilerek izin verdi ve daha ilk çalışmada Podolski ile Hakan Balta sakatlandı. İki futbolcunun durumu da bugün çekilecek MR sonrası belli olacak. İdmanda sakatlığı süren Carole sahada adaptasyon çalışması yaptı. Sağ üst arka adalesinde ikinci derecede zorlanma tespit edilen Jason Denayer'in de tedavisine başlandığı bildirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.