Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.11.2015 15:18

Denizli'nin şartı transfer

'ın çiçeği burnunda teknik direktörü görevine hızlı başladı. Transfer listesini yönetime veren Denizli'nin amacı takımı şampiyonluk potasında tutmak.

Denizli'nin şartı transfer
Mustafa Denizli Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in de katılımıyla Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen törenle kendisini 1,5 yıllığına sarı kırmızılı renklere bağlayan sözleşmeye imzayı attı.

Florya'daki imza töreninde ilk olarak sözü Başkan Dursan Özbek aldı. Konuşmasına dün oynanan Atletico Madrid maçını hatırlatarak başlayan Özbek "Bugün yeni bir başlangıç ama dün dolayısıyla üzgünüz, kırgınız ve kızgınız. Ancak sonucun dünün eseri olmadığının farkındayız. Bu birikimin bir sonucuydu. Yapılan tüm hataları başkan olarak üstleniyorum ve bedelini ödemeye hazırım" dedi.

Özbek, konuşmasına, "Galatasaray için ilk kez göreve çağırıldığımda hiç tereddüt etmeden kabul ettim. Bu dönemde de yine bu ihtiyaç doğrultusunda başkanlığa seçildi. Buradan da bütün genel kurula tekrar teşekkür ediyorum. Bir telefonla Galatasaray'da elimi taşın altına koydum. Medyada olmak, reyting için Galatasaray'a başkan olmadım. "

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.