Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.11.2015 15:50

G. Saray'ın yeni teknik direktörü belli oldu

yönetimi ile anlaşma sağladı.

G. Saray'ın yeni teknik direktörü belli oldu
Kulübü Başkanı Dursun Özbek, teknik direktör ile anlaşma sağlandığını açıkladı.

Mustafa Denizli göreve getirilmesiyle ilgili olarak, zor bir göreve başladığını, ancak hiçbir görevin kolay olmadığını söyledi.

Mustafa Denizli, Galatasaray ile anlaşması sonrası basın mensuplarına bir açıklama yaptı. Denizli'nin açıklamaları şöyle:

"Böyle bir görev isteği gelince -ki ikinci defa geldi. Birinci defasında 1,5 yıl önce olmadı.- bu bana gelen tekliflerden çok farklı bir hadiseydi. Eğer bir gün başarılarımı, ismimi riske edeceksem uğruna her şeyimi risk edeceğim camia burasıdır. Mesleki kariyerimin başlangıcı olan camia benden böyle bir görev istediyse bundan onur duyarım. İnşallah bütün düşündüklerimizi gerçekleştiririz. Bunun heyecanını yaşıyorum. Bu heyecanı kaybettiğim anda bu görevlerde bulunmam. 1987'de Galatasaray'ın başına geçtiğimdeki heyecanım neyse bugün de o heyecandan bir fazlasını yaşıyorum.

Fatih Terim ve Hamza Hamzaoğlu'ndan destek isteyebilirim. Onların bilgilerini ve tavsiyelerini alabilirim.

Yardımcı antrenörlük için kafamda bir kişi var. İnşallah hafta sonunda takımımla birlikte olacağım.

Galatasaraylılar nasıl bir hava yakalamak istiyorsa o havayı yakalarız."

kalan karakter 1000

KAMİL KAMİL

Güzel bir sözleşme yapalım yardımcıların belli olsada A.Madrid yenilgisini sen görme yardımcı ararsın.bu arada Hamzadan bilgileri alırsın havasında mutabakat sağlanmıştır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 23.11.2015 16:46
celal celal

yazık ettin hocam kendine

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 23.11.2015 15:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.