Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.10.2015 Gazete

Liderliğimiz engellendi

, kulüp dergisindeki yazısında da hakemlere yüklendi ve "Liderliğimizin elimizinden nasıl alındığını herkes gördü" dedi

Liderliğimiz engellendi
Trabzonspor Teknik Direktörü Şota Arveladze kulüp dergisinde kaleme aldığı yazısında hakem hatalarına tepki gösterdi. Gürcü hoca, dünyadaki otoritelerin futbolu nasıl bir adım ileriye taşıyacaklarını düşündüğü bir ortamda, buna uyak uydurmaya çalışanları paçasından aşağıya çekmenin akıl ve izan dışı bir davranış olduğunu söyledi. Şota yazısında sözlerini şöyle sürdürdü: "Herkesin gözü önünde liderlik şansımızın elimizden alındığı, sonrasında daha da aşağıya çekildiğimizi hepimiz ileri-geri oynatmaya gerek kalmadan çıplak gözle gördük. Geçmişte yaşanan onca emek hebasının artarak devam etmesini Trabzon camiasının kanıksamasını beklemek, yanmakta olan fitili görememektir. Trabzon ileride çok daha iyi olacaktır."

Yunus Emre SEL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.