Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 03.06.2015 11:28
  • Son Güncelleme: 03.06.2015 12:17

resmen aday

Türkiye Futbol Federasyonu eski başkanı TFF'nin Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı.

Resmen aday oldu!
Türkiye Futbol Federasyonu(TFF) eski başkanı TFF'nin 29 Haziran'da yapılacak Olağan Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olduğunu resmen açıkladı.

Haluk Ulusoy adaylığını yayımladığı bildiride şu ifadelerle duyurdu:

"Bugün, maalesef Türk futbolunun iyi yönetilemediği gerçeği ve geldiği vahim durum her türlü gösterge ile apaçık ortadadır. Yaklaşmakta olan Türkiye Futbol Federasyonu genel kurulu öncesinde, futbolumuz hakkındaki kaygıların çok geniş bir kitle tarafından paylaşıldığını görüyorum. Ülkemi çok seviyorum, Türk futbolunu çok seviyorum. Bana her ihtiyaç duyulduğunda Türk futboluna en iyi şekilde hizmet etmek için taşın altına sadece elimi değil, yüreğimi de koydum. Her zaman futboldan bir şeyler almak isteyenlerden değil, aksine futbola bir şeyler katmak isteyenlerden oldum. Bu nedenlerle; Türk futbolunu hak ettiği seviyeye tekrar çıkarmak, ileriye götürmek ve Türk futboluna hizmet etmek için göreve hazırım ve adayım. Türk futbolunun bugünü ve yarınları hakkındaki görüşlerimi yakın zamanda yapacağım basın toplantısı ile kamuoyu ile paylaşacağım."

kalan karakter 1000

misafir misafir

gözlerim yaşardı.sanki daha önce federasyon başkanlığı yapmamış. millet ne olduğunu bilmiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 03.06.2015 19:36

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.