Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.02.2015 10:04
ABONE OL

'da skandal!

Başkanı , yeni yabancı oyuncu kuralı ile ilgili kendisinden habersiz Tahkim'e itiraz eden yöneticilere büyük tepki gösterdi, toplantıyı terk etti.

Galatasaray'da skandal!
yönetiminde dün büyük bir kriz yaşandığı ortaya çıktı. Önümüzdeki sezon uygulanacak yeni yabancı oyuncu kuralı ile ilgili olarak Sportif AŞ. yönetiminin kendisinden habersiz Tahkim Kurulu'na itiraz dilekçesi yazdığını öğrenen başkan küplere bindi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin Hamdi Yasaman imzalı dilekçe ile önümüzdeki sezon uygulanacak olan 14 yabancı oyuncu kuralının bir yıl daha ötelenmesini istediğini öğrenen Yarsuvat'ın yönetim kurulu toplantısında esip, gürlediği kaydedildi. Başta Sportif AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Yasaman olmak üzere diğer yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'e oldukça sinirlenen Duygun Yarsuvat'ın başkanlık hakkını kullarak Tahkim Kurulu'na yapılan itiraz dilekçesini de gece geç saatlerde geri çektirdiği bildirildi.

İSTEYEN GEREĞİNİ YAPSIN

Sarı-kırmızılı ekibin başkanı kapıyı çarpıp yönetim kurulu toplantısını terk ederken, "Ben gereğini yaptım, isteyen de gereğini yapabilir" diyerek yönetici Hamdi Yasaman'ı istifaya zorladı. Bütün bu gelişmelerin ardından Hamdi Yasaman'ın da istifa kararı aldığı ve bugün başkan Yarsuvat'a istifa dilekçesini vereceği ifade edildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.