Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.02.2015 Gazete
ABONE OL

Burak bu sezon kendini aştı

Geçen sezon 19 haftada 36 pozisyona girip 10 go l atan yıldız futbolcu, bu sezon ise 25 pozisyonda 11 kez ağları sarsmayı başardı. böylece yüzde 27 olan gol yüzdesini 44'e çıkardı...

Burak bu sezon kendini aştı
Sakatlıktan döndükten sonra Galatasaray'a adeta hayat veren Burak Yılmaz müthiş formuyla dikkatleri üzerine çekiyor... Konyaspor'dan sonra Balıkesirspor ağlarını da harika bir golle sarsmayı başaran yıldız futbolcu, geçen sezona göre de son vuruşlarda büyük gelişim içinde.

MÜTHİŞ GELİŞİM
Geçen sezon 19 haftada 36 kez pozisyona girip 10 gol atan Burak Yılmaz bu sezon ise aynı süreçte 25 pozisyona girdi. Fakat milli futbolcu bu kez 11 gol atmayı başardı. Burak böylece geçen sezon yüzde 27 gol yüzdesini yüzde 44'e çıkararak yüzde 62'lik gelişim göstermiş oldu.

EN İYİ YANIT
böylece "Son vuruşları zayıf" eleştirilerine de en iyi yanıtı vermiş oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.