Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 03.02.2015 Gazete

Ne olur çık gel

Fenerbahçe'nin adının Boşnak golcü ile anılması büyük heyecan ayrattı Bir taraftarın ile ilgili yazdığı şiir sosyal medyaı ykırdı geçirdi

Ne olur çık gel Edin Dzeko
ÖNCEKİ gün Daily Mail ve ESPN'de yer alan "Fenerbahçe, Edin Dzeko'yu istiyor" haberleri Sarı- Lacivertli camiada büyük heyecan yaratmış durumda... Boşnak yıldızın transferiyle ilgili iddia özellikle sosyal medyada büyük ses getirirken, bir Fenerbahçe ta- raftarının yazdığı şiir adeta paylaşım rekoru kırdı. Öte yandan Fenerbahçe'nin eski yıldızı Elvir Bolic'in, "Aziz Yıldırım 2-3 ay önce beni arayarak Dzeko ile ilgli bilgi aldı" demesi, transferle iddiaların doğru olduğu şeklinde yorumlandı. Boşnak yıldız ise şu ana kadar herhangi bir açıklama yapmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.