Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.07.2014 Gazete
ABONE OL

Cimbom'dan İnter'e çalımı

Hem stoper hem ön libero oynayabilen Şilili yıldız için Galatasaray'ın 8 milyon Euro ve Eboue'yi önerdiği ve iki tarafın el sıkıştığı belirlendi. agresif futbolu nedeniyle Melo gibi "Pitbull" lakabı ile tanınıyor...

G.Saray bombayı patlatıyor!
Galatasaray, transferde bombayı patlatıyor... Sarı-Kırmızılılar İnter'in peşinden koştuğu Şilili yıldız ile büyük ölçüde anlaştı. 4 gün önce BBC, Galatasaray'ın Medel'e teklif yaptığını duyurmuştu. Bu haberin ardından transfer konusunda önemli gelişmeler yaşanırken, Şili basını ise Galatasaray'ın Cardiff City'e 8 milyon Euro ve Eboue'yi teklif ettiğini iki tarafın el sıkıştığını duyurdu. İnter'in 7 milyon Euro bonservis teklif ettiği ve İngiliz kulübünün bu rakamı yetersiz bulduğu ifade edildi. Cardiff'in bu nedenle Galatasaray'ın teklifine evet dediği ve iki tarafın bir kaç gün içinde anlaşmayı resmileştireceği belirtildi. Şili basını Galatasaray'ın Medel'i Dünya Kupası'ndan beri takip ettiğini iddia ederken El Mercurio Gazetesi, "Cardiff ile Galatasaray 8 milyon Euro bonservis ve Eboue karşılığında anlaştı. Medel, İnter'e değil Galatasaray'a gidiyor" diye yazdı. Galatasaray'ın bu transfere yoğunlaşmasının nedenenin Şilili yıldızın hem defansın göbeğinde hem de orta sahada görev yapması olduğu belirtildi. Agresif futbolu nedeniyle Medel'in de lakabı da Melo gibi Pitbull. Eğer bu transfer gerçekleşirse "iki Pitbull", G.Saray'da buluşacak.

"YERİNDE DURAMAYAN ADAM" BENZETMESİ
27 yaşındaki yıldız futbolcu Şili'nin Dünya Kupası'nda son 16'ya kalmasında büyük pay sahibi olmuştu. Medel'e, sürekli yer değiştirip hareket halinde olması nedeniyle "Yerinde duramayan adam" benzetmesi yapılmıştı. Hem stoper hem de orta sahada görev yapan Medel ileri çıkışları ve topu olumlu kullanışı nedeniyle Dünya Kupası'nda otoriteler tarafından büyük beğeni kazanmıştı.

TULUN BiZZAT iLGiLENiYOR
MEDEL transferi için Başkan Ünal Aysal'ın danışmanı Bülent Tulun bizzat ilgileniyor. Sarı-Kırmızılılar, Şilili oyuncunun transferi için önümüzdeki günlerde İngiltere'ye çıkarma yapabilir. Medel için Cimbom 8 milyon Euro teklif etti

kalan karakter 1000

kpt kpt

ayran sıkıntısından söz edilirken 8 milyonluk sarfiyat nasıl karşılanacak/

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 27.07.2014 04:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.