Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 04.07.2014 Gazete
ABONE OL

Emenuelson bitiyor

bir süredir gündeminde olan Hollandalı 'u bitirmek üzere. Menajerlik ücretindeki engeli de çözen yönetim mutlu sona yaklaştı

Emenuelson bitiyor
bir bomba daha patlatmak üzere... Bordo-Mavili yönetim İtalyan kulübü Milan'la sözleşmesi sona eren ve bonservisi elinde olan Hollandalı futbolcu Urby 'a imza attırmaya çok yaklaştı. 28 yaşındaki sol kanat oyuncusu yapılan ilk görüşmelerde," Bonservisim elinde. Bu yüzden 2 milyon Euro imza parası istiyorum" diye direnmişti.

İMZA AN MESELESİ
Bordo-Mavililer yıldız oyuncunun yaptığı bu öneriyi önce kabul etmedi. Ancak kendi aralarında yaptıkları ikinci bir değerlendirme sonucunda Hollandalı futbolcuya yeni bir teklifte bulundu. Urby Emanuelson'un yapılan bu ikinci teklife olumlu yanıt vermesi bu oyuncunun Trabzonspor'a transferi için dev bir adım oldu. Transferin önündeki tek engel olan menajerlik ücretindeki sorunun da çözüldüğü ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından Hollandalı futbolcuyla en kısa zamanda sözleşme imzalanması bekleniyor.

HERKESİN GÖZÜ ONDA
Trabzonspor Emanuelson'u transfer ettiği takdirde çok önemli bir transferi daha gerçekleştirmiş olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.