Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 29.05.2013 22:06
ABONE OL

Aysal'dan ' ve ' açıklaması

, 'Mahkemeler sonunda Fenerbahçe de da ceza alacak' sözlerine açıklık getirdi.

'ın önceki gün basına yansıyan açıklamaları halen tartışılıyor. A ysal, Iğdır'a yaptığı ziyarette, 3 Temmuz süreciyle ilgili, "Mahkemeler sonunda Fenerbahçe de da ceza alacak" demişti. Bu sözler, Yargıtay'da bulunan davasıyla ilgili, "Ünal Aysal'ın bir bildiği mi var?" yorumlarını beraberinde getirdi.

İŞTE GALATASARAY'DAN GÖNDERİLECEK İSİMLER - TIKLAYIN...


Akşam gazetesinin haberine göre, bu sözleri dost sohbetinde yaptığını, muhabirin kamerasının açık olduğunu farketmeden konuştuğunu söyleyen Aysal, "Yaptığım bir yorumdur" dedi.

Aysal şunları söyledi:

"Sözler tamamen dost sohbetinde edilmiştir ve dertleşmeden ibarettir. Olan olaylarla ilgili yorumumdur. Görüşlerim resmi bir anlam taşımıyor ve resmi bir makama da dayanmıyor. Sadece dedikodudan ibaret. Herhangi bir bilgim, tanıdığım yok. Kaldı ki sözlerim de ne hakaret var ne de bir itham. Kamera kaydının yapıldığını bilmiyordum. Gizli çekim yapılması hiç de şık ve doğru bir hareket değil. Zaten konuşmayı çeken arkadaşla ilgili suç duyurusunda bulunacağım."

kalan karakter 1000

albaş albaş

OLABİLİR CEZA KURULUNDAKİ ZEVATIN BİRİSİ BELCIKALI OLABİLİR CEZA GELEBİLİR TÜRKİYE İÇİN HİÇDE İYİ GÖZÜKMÜYOR İNŞALLAH CEZA VERMEZLER BİR GALATASARAYLI OLARAK BU DURUMDAN HUZURSUZUM HAYIRLISI OLSUN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 29.05.2013 14:42
gs gs

başkan diyorsa doğrudur.gs şampiyon yapmaya geldim dedi 2 sene şampiyonyaptı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 29.05.2013 12:37
ADALET ADALET

BAŞKANIN UEFA VE FİFADA ADAMLARIMI VAR?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 29.05.2013 11:26

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.