Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.05.2013 18:58
ABONE OL

'den TFF'ye uyarı!

Kulübü, sezon başında yabancı oyuncu sayısıyla ilgili alınmış olan kararlar üzerindeki olası bir değişikliği kabul etmeyeceklerini duyurdu.

Fenerbahçe'den TFF'ye uyarı!
Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Spor-Toto Süper Ligi'nin tamamlanmasının ardından yabancı oyuncu sayısı hakkında çeşitli spekülasyonlar yapılmakta ve birtakım üstü örtülü açıklamalar ile spor kamuoyu yönlendirilmeye çalışılmaktadır.

Türk Futbolu'nun sevk ve idaresi kısa vadeli günlük karar, tasarruflarla yönetilemeyecek kadar önemli ciddi ve devamlılık gerektiren bir görevdir. Kulüpler transfer ve yeni sezon yapılanmalarını, yatırımlarını işbu bu kararlara göre yapmaktadırlar. Kulübümüzde sezon başında TFF tarafından belirlenen ve açıklanan statü/kararlar tahtında transfer çalışma ve tasarruflarını sürdürmekte olup bu konuda yapılması olası statü ve/veya karar değişikliklerinin tarafımızdan kabul edilmesi mümkün değildir."

kalan karakter 1000

Şahinim Diyor ki, Şahinim Diyor ki,

Çok doğru zira kimin ne yaptığı belli olmuyor,trabzonun bile 13 yabancısı vardı ,baş etmesi o kadar kolay değil sonucunda Türk,iyenin saygılığına zarar geliyor.Olayın en kısa zamanda ilan edilmesinde kulüplerimiz açısından yarar var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.05.2013 19:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.