Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2013 10:58
ABONE OL

Volkan ve 'e kötü haber

'nin, ve Raul 'e Galatasaray derbisi sonrası PFDK'nın verdiği cezalara nezdinde yaptığı itiraz kabul görmedi...

Fenerbahçe'ye kötü haber
Dün itirazları görüşen , 'nun boğazını sıktığı için beş maç alan Volkan ile Sabri'ye yönelik cinsel içerikli hakareti nedeniyle dört maç ceza 'in cezalarında indirim yapmadı. Cezaların ertelenmesi talebini de geri çeviren kurul, cezaların az verildiği yönünde görüş bildirdi.

MEŞALELİ KARŞILAMA
Ankara'ya giden F.Bahçe'yi havalimanında kalabalık bir taraftar grubu karşıladı. Önceki maçların aksine taraftarların yoğun ilgisi olduğu gözlenirken, futbolcular takım otobüse binmekte zorlandı.

İŞTE FENERBAHÇE'DEN GÖNDERİLECEK İSİMLER

kalan karakter 1000

Şahinim Diyor ki, Şahinim Diyor ki,

GFB'liler azıcık destur desin siz daha doğmadan hatta babanız dahil F.Bahçede böyle hizip grublar yoktu.Ben bu Feneri 1955 ten beri takip ederim..Bu takım nerelerden geldi tesisleşti herşey o kadar kolay değil,kimseyi öyle bir çırpıda harcayamazsınız.İşte bunun için bu kulübün 30 milyonu aşkın taraftarı var. Tüm fenerliller saygın ve saygılı olmalı,,diğer takımların seviyesine düşemeyiz,onlar hep aşağıdadır,yetişemedikleri için hep tezgah peşindedirler.Şunu unutmayın çok futbolcu vardır parasına yatmıştır G.S. onlar feenere transferle çıkmazdan çıkmıştır,İsmail kurt,Kadri aytaç,Tanju.şenol,birol gbidaha birçok işte fener böyle takımdır,bunlara kucak açmıştır,G.saray gibi sömürmemiştir işte Alper'de bu gerçeği gördü.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.05.2013 20:19
Şahinim Diyor ki, Şahinim Diyor ki,

Eğer G.Sarayın kupa maçı olsaydı o oyuncu milli takıma alınmazdı,malesef artık tezgahlara inanmaağa başladım o kadar yaygın bir taraftan mutlak çikıyor birşeyler Telegolde A'z'ye küfürle reyting gayretleri falan kardeşim G.Saraya uyguluyorsan herkese uygulayacaksın,sana şimdi kim inanır ,kadir inanır belki inanır inşallah bu tezgahlarınız içinde boğulursunuz eğer o kupaya fener layıksa kazanır,sizde yaptığınız rezilliği boynunuza takar toplum içinde gezersiniz.Yazıklar olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.05.2013 20:07
boş işler boş işler

feryadın isyanın niye yorumcu

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.05.2013 14:22
antigs antigs

gökhan zan gibi bir çirkefin cezası neden erteleniyor peki bunu sormak lazım tff ye

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 22.05.2013 12:38
MENMENET YOK MENMENET YOK

EN AZ 12 MAÇ CEZA ALMALIYDILAR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.05.2013 11:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.