Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 22.05.2013 12:34

Eskişehir'den Potuk açıklaması

Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, 'un tranferine ilişkin açıklama yaptı. Şahbaz, ' ile 6 milyon 250 bin Avro, Orhan Şam ve Henri Bienvenu karşılığında anlaştık' dedi.

Eskişehir'den Potuk açıklaması
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz Şahbaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Eskişehirspor'un Milli futbolcusu 'un transferi için ile anlaşma sağladıklarını kaydetti.

Sarı-lacivetli kulüple anlaştıklarını genç futbolcuya illetiklerini ifade eden Şahbaz, "Fenerbahçe ile 6 milyon 250 bin Avro, Orhan Şam ve Henri Bienvenu karşılığında anlaştık. Alper, bugün Fenerbahçe Kulübü ile görüşecek. Anlaşma sağlandığı takdirde imzalar atılacak. Transfer işlemleri devam ediyor" diye konuştu.

kalan karakter 1000

Fenerrium Fenerrium

Parayı veren düdügü calar, para konuşur. Adamlar pazarlık yapiyor sohbet edip kahve icmeye gitmiyorlar. Dayından amcandan para iste bakalım veriyo mu? bu işler böylee. Aslinda Anadolu kulüpleri büyüklere oyuncu satması iyi degil Ersun Yanal'ın hedefleri yok mu? Herkes kendi altyapisindan bu işleri yapsa ne güzel olur ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.05.2013 20:04
Şahinim Diyor ki, Şahinim Diyor ki,

Aslında çeşitli medyanın Fener saldırıları satılıkların girişimleri feneri sobote etmek isteyişlerindendir.Ama olmuyor olmuyor nekadar şeytanlık düşünsen potuku havada kapıverirler,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.05.2013 19:58
merve merve

tebrikler ünal bey demek delikanlılıgın buydu söz ver adamlar açıklama yapsınlar sonrada fb ye dön seneye bank asyan hayırlı olsun delikanlı başkan necatiye gelince delikanlının dibisin helel olsun insan prensipleriyle onuruyla yaşar ve ölür böyle dönek adamların sonu yoktur

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.05.2013 13:03
güner güner

750 bin euro ya sözünü yiyen külüp olarak tarihe geçti...

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 22.05.2013 12:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.