Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.05.2013 08:58
ABONE OL

Şok karar! Kupada yokuz

taraftar gruplarından , sarı lacivertli takımın ile oynayacağı Türkiye Kupası finaline gitmeme kararı aldıklarını açıkladı.

Şok karar! Kupada yokuz
Yayınladıkları bültenle kararlarını açıklayan grup, gerekçe olarak 'yaşanan bıçaklanma olayını' ve üstü kapalı olarak kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ı gösterdi.

İşte yapılan o açıklama:

''22 Mayıs Çarşamba günü, Ankara 19 Mayıs Stadyumu'nda kulübümüz ile arasında oynanacak olan Türkiye Kupası final karşılaşmasına grubu olarak katılmama kararı almış bulunuyoruz.

Geçtiğimiz hafta sonu Kadıköy'de oynadığımız derbi müsabakasından sonra grubumuz üyesi olan Burak Yıldırım'ın Edirnekapı metrobüs istasyonunda Galatasaray formalı bir katil tarafından kahpece bıçaklanması bu kararı almamızın temel gerekçesidir.

Tek amacı taraftarı olduğu takımın başarılarına tanıklık edip zaferlerine ortak olmak isteyen bizler, Türkiye'de son raddesine kadar kirlenmiş olan futbol camiasının günah keçisi olmaktan yorulduk. Ülkedeki futbol endüstrisi içerisinde olaya amatör olarak yaklaşan, bu çarka sunduğu ekonomik katkısıyla temel taşı olan ve bu sektörden maddi bir gelir sağlamayan en önemli unsur bizleriz. Sizlerin katliamına ortak olmamak için, üstündeki forma sarı-lacivert yada bordo-mavi fark etmeksizin bir genci daha öldürmeyin diye bu kez

ANKARA'DA YOKUZ!

Yönetimi ve Kongresi'ne!

Elde etmek istediği siyasi ve hukuki rant nedeniyle gözünü kendi taraftarına diken ve bu kapsamda olabildiğince faşizan kararlar alıp, her türlü yalan ve iftiradan sakınmayan, egosunun ve kibrinin esiri olmuş bir kişinin adeta dikta rejimiyle kontrol ettiği Fenerbahçe Yönetim Kurulu'na ve bu kurulu göreve getiren kongre üyelerine sesleniyoruz!

Vicdanınızın sesini dinleyin ve bu sirke ortak olmayın. 106 senelik geçmişinde sadece şan ve şeref olan bir spor kulübünün bu şekilde yönetilmesine karşı susmayın. Mevcut iktidara karşı bir cephe oluşturup makamını kalkan edenleri, özgür kaldıktan sonra ilk fırsatta siyasi güçlerin üstüne saldığı taraftarı aynı güçlerin önüne atmaktan çekinmeyenleri görmezden gelmeyin.

Tribünlerde ve kongrede kendilerine muhalif olan her türlü sesi zorbalık ve hukuksuzlukla engellemek isteyenlerin bu bağlamda taraftarın hakkı olan biletleri gasp ettiğinin farkındayız. Fakat aynı yöntemi daha önce defalarca uygulayanlara, geçirmiş olduğumuz ACI SÜREÇ haricinde hiçbir gücün bizi o stadyumda Fenerbahçe'yi desteklemekten alıkoyamayacağını da önemle hatırlatmayı bir borç biliyoruz.''

kalan karakter 1000

fb serhat fb serhat

gelmeyin isabet olur mumkunse hic gitmeyin sizi istemiyoruz

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.05.2013 15:54
FB35 FB35

Fenerbahçe için yaptığınız en olumlu hareket. İnşallah devamını getirip ortadan kaldırın herkes kurtulsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.05.2013 13:18
fb53 fb53

tek fenerli bunlar sanki gelmeyin isabet inadına AZİZ YILDIRIMMMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 17.05.2013 02:34
fbli fbli

gittiğiniz her yerde ceza aldık mümkünse evden bile çıkmayın

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 16.05.2013 23:19
mogor mogor

oo evet

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 16.05.2013 20:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.