Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2013 Gazete

2'ye böldü

Henrique 2'ye böldü
'da sezon sonu gidecek oyuncuların kim olacağı tartışma konusu olurken özellikle 'nin durumu tartışma konusu yarattı. Teknik Direktör Tolunay Kafkas'ın Brezilyalı futbolcu için, "Kumaşı iyi ama istikrarı sağlayamadı. Bazı maçlarda mükemmel ama bazen beni çıldırtıyor. Onun hakkında bir türlü karar veremiyorum" dediği öne sürüldü.

TAM BİR MUAMMA
Bordo-Mavili yönetimin de Henrique konusunda kararsız olduğu biliniyor. Bazı yöneticilerin, "O büyük bir yıldız olacak. En azından 1 sezon daha şans tanınsın" dediği, diğer yöneticilerin ise, "Sezon sonu satalım" diye direttiği iddia edildi.

kalan karakter 1000

Ali papa Ali papa

Tolunay kaptan,karar vermekte aceleye gerek yok.Yazı var kışı var.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2013 12:46
bak bak

Bizdeki yabancılardan ne köy olur ne kasaba

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.03.2013 17:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.