Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 12.03.2013 11:30
ABONE OL

" beni mahkemeye versin"

Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile Bursaspor arasında oynanan mücadelenin devre arasında Fenerbahçe Başkanı 'ın koridorda Tolga Özkalfa'ya, "Ben Federasyon dinlemem, sizin hakemliğinizi bitiririm tehdidini ettiğini iddia eden Bursaspor Teknik Menajeri Sühal Sida, açıklamalarda bulundu.

Aziz Yıldırım beni mahkemeye versin
Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe ile Bursaspor arasında oynanan mücadelenin devre arasında Fenerbahçe Başkanı 'ın koridorda Tolga Özkalfa'ya, "Ben Federasyon dinlemem, sizin hakemliğinizi bitiririm tehdidini ettiğini iddia eden Bursaspor Teknik Menajeri Sühal Sida, TV8'deki Telegol programına tekrar bağlandı.

Sözlerinin arkasında bulunan Sidal, polis kameralarının Aziz Yıldırım'ın olası tehditlerini ettiğini ve Aziz Yıldırım'ın kendisini mahkemeye vermesini söyledi. İşte Sidal'ın sözleri:

"COLLINA DA OLSA ETKİLENİRDİ"

"Avukatlarımızlan biz gerekli görüşmeleri yapıyoruz diyalog halindeyiz. Mahkemeye verme imkanımız varsa vereceğiz. Ben gerekli arkadaşlara bilgi verdim. Maçın skoru manipüle edilmiştir net konuşuyorum. Maçın hakemi Collina'da olsa orada etkilenirdi."

"AZİZ YILDIRIM BENİ MAHKEMEYE VERSİN"


Lafımın arkasındayım. Polis kamerası sesli olarak olayı kaydetti. Benim Aziz Yıldırım'ı mahkemeye verme yetkim yok. O beni verirse ne mutlu. Biz de polis kamerasını mahkemeden delil olarak isteriz. Biz de avukatlarımızla görüşüyoruz, yönetim kurulumuz ilgileniyor ve biz de gereğini yapacağız. Sözlerimiz A'dan Z'ye arkasındayım. Aziz Yıldırım beni mahkemeye verebilir en doğal hakkı. Ben de olsam verirdim."

UZGUR: "AZİZ BEY HAKEMLERİ BEKLİYORDU"


Bursaspor'un yarcımcı antrenörü ve fizyoterapisti de Telegol'de konu ile ilgili yorumlarda bulundu. Takımın yardımcı antrenörü Ersen Uzgur, "Aziz Yıldırım'ın söylediklerinin yarısını duydum. Hakemleri affetmem sizi tarzında bir şey söylüyordu. Konuşurken hakemler geldi ondan sonra çok konuştu, sonrasını diğerleri bilir. Tünelden girerken hakemler, Aziz bey bekliyordu. O bir şeyler derken ben ayrıldım; ondan sonra konuşmaya devam etti" dedi.

LOKMAOĞLU: "NET OLARAK DUYDUM"

Bursaspor'un fizyoterapisti Recep Lokmaoğlu ise, "Federasyon mederasyon dinlemem lafını duydum. Aykut hoca duymadım dedi ama o da yanımdaydı. Aziz beyin söylediklerini o orada duydu. Aziz Bey kapıda bekliyordu, Tolga hoca içerideydi. Aziz Beyi görünce durdu. Karşı karşıya geldiler. Ben futbolcularla içeri girerken 'federasyon mederasyon dinlemem' lafını çok net duydum" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

play play

bursa yönetimi avrupadaki başarısızlıklarını bile aziz yıldırama atmış pes doğrusu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır2
cevapla 12.03.2013 15:20
TFF KORKMA BİRAZ CESARET TFF KORKMA BİRAZ CESARET

NE OLACAK BU FENERBAHÇENİN HALİ ...TFF GÖREVE

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır6
cevapla 12.03.2013 11:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.