Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 01.11.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 01.11.2012 09:26
ABONE OL

Şener'den 'ye sert tepki

heyetinin, dün Trabzonspor'u ziyaret etmesi başkan Şener'le asbaşkan Şakar'ın arasını açtı. Şener, "CHP'nin şike sürecindeki tavrı belli. Nevzat Bey ziyaret için bana haber vermedi, yüz bin kere yazıklar olsun" dedi

Şener'den CHP'ye sert tepki
Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve Bolu Milletvekili Tanju Özcan ile bazı partililerin Trabzonspor Asbaşkanı tarafından kulüp binasında kabul edilmesi ve forma hediye edilerek uğurlanması, Trabzonspor'u karıştırdı. Ziyarete çok sert tepki gösteren Trabzonspor Başkanı , "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şike sürecindeki tavrı ortada. Şikeden ceza almış bir kulübün başkanı ve yöneticilerini kabul ederek, onlara destek verdi, övgüler dizdi. Böyle bir düşünce içerisindeki CHP'nin heyetini kabul ediyorsun, forma hediye ediyorsun. Bu ziyaretle ilgili aranmadım. Eğer Nevzat Bey ziyaret için beni arasaydı kesinlikle kabul etmezdim. CHP heyeti arasaydı, teşekkür eder, kabul etmezdim. Benim duruşum belli. Izdırabı çeken benim. Nevzat Bey'in bu tür ziyaretleri kabul etmek için yetkisi var. Ancak böylesi kritik bir konuda yok. Bana danışmalıydı, söylemeliydi. Yüz bin kere yazıklar olsun" dedi.

BABAM DÖVERDİ!
Asbaşkanı Nevzat Şakar'la görüşeceğini ve bir karar vereceğini vurgulayan Şener, "Olmadı, hiç olmadı" açıklamasını yaptı. Kendisinin Halk Partili bir ailenin çocuğu olduğunun altını çizen Trabzonspor Başkanı, "Ama Halk Partisi böyle değildi ki. Rahmetli babam mezardan çıksa bunları döverdi" ifadelerini kullandı.

VE NEVZAT ŞAKAR BIRAKIYOR
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in sert çıkışı sonrası asbaşkan Nevzat Şakar'ın istifa kararı aldığı gelen haberler arasında. Şakar'ın istifa ettiğini bugün resmen kamuoyuna duyurması bekleniyor.