Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.05.2012 21:11
ABONE OL

:"8 takımı küme düşürürdüm"

, TFF başkanlığı görevine gelmesi halinde şike ve teşviğe karışmış 8 takımı küme düşüreceğini söyledi

8 takımı küme düşürürdüm
Türkiye Futbol Federasyonu'nun seçimli olağaüstü genel kurulunda önce aday olan sonra da çekilen eski Bakan , göreve gelmesi halinde şike ve teşviğe karışmış 8 takımı küme düşüreceğini söyledi.

"8 TAKIM DÜŞÜRECEKTİM"

"Federasyon başkanı olsaydım 8 takım küme düşürecektim" diyen Kürşat Tüzmen, "Ben tabi operatör doktor gelince 8 takım, 3 takım birinci ligten 5 takım 2 ligten düşürecektim ama Türk sporu Avrupa'da ve dünyada oynamaya devam edecekti." şeklinde konuştu.

"FEDERASYON TAVUS KUŞU SEVENLER DERNEĞİ GİBİ"

Federasyon'a sert eleştirilerde bulunan Tüzmen, "Şu anda tavus kuşu sevenler derneği gibi Federasyonumuz var. Bunlar etliye sütlüye karışmıyorlar. Sudan çıkmış balığa dönmüş durumdalar. Bunlarla zor iş. Herkes şimdi söylemeye başladı zaten. Üzülüyorum tabi. Biz olsaydık böyle olmazdı. Epeyde can acıtırdık onu söyleyeyim." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.