Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.09.2011 21:34
ABONE OL

Galatasaray'dan önemli duyuru!

Galatasaray'dan önemli duyuru!
, yaptığı açıklamada, futbol takımının Türk Telekom Arena'da yaptığı karşılaşmalarda başlatılan uygulamasında bu yıl anılmayan isimlerin, gelecek yıllarda anılacağı kaydetti.

Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Metin Oktay ve Jupp Derwall ile başlayan ''Efsanelere Saygı Günleri'' uygulamasının Galatasaraylı tarihçilerin araştırmalarına istinaden belirlenecek isimlerle ile devam edeceği belirtilerek, şöyle denildi: ''Kamuoyunda 'Efsane' olarak belirtilen isimlerin eksik olduğu yönünde bir algı oluştuğundan, projenin kapsamını tam olarak anlatma gereği hissedilmiştir. Kulübümüze hizmeti geçmiş olan ancak kamuoyunun hatırlamadığı onlarca isim mevcuttur. Tüm bu isimlerin sayısını tespit etmek dahi belli bir zaman alacaktır.

Takdir edilecektir ki futbol takımımız kendi sahasında on beş günde bir maç yapmaktadır. Bu sebeple aynı yıl içinde onlarca ismi anmak mümkün değildir. Yapılmakta olan proje tek bir sezonu kapsamamakta ve yıllarca sürecek bir biçimde oluşturulmaktadır. Bu itibarla bu yıl anılmayan isimler gelecek yıllarda muhakkak anılacaktır.''

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.