Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 31.01.2011 18:05
ABONE OL

TOKİ'den bir stat daha

TOKİ'den bir stat daha
AK Parti Malatya milletvekili ve partinin Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Öznur Çalık, beraberinde Gençlik ve Spor Müdür Vekili Memnune Denizhan, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ahmet Yücel, AK Parti İl Başkan Vekili Bülent Tüfekçi, AK Parti Malatya İl gençlik kolları başkanı Mehmet Acar, AK Parti il başkan yardımcılardından Mahmut Özer ile AK Parti yöneticilerinden Nurettin Sert ile birlikte, İnönü Üniversitesi kampüsü karşısına yapılacak olan yeni stat alanında basın açıklaması yaptı.

Milletvekili Öznur Çalık yaptığı açıklamada, "Gençlik ve Spor'dan sorumlu bakanımız sayın Faruk Özak'la yaptığımız sor görüşmede, fiyat konusunda anlaşmaya vardık. TOKİ Başkanımız ile de görüştük ve problem çözüldü" ifadelerini kullandı. Çalık, "TOKİ'ye verilecek olan İnönü Stadı ve civarının değeri 35 milyon TL. Ancak, TOKİ'nin yapacağı yeni stad, spor salonu ve kapalı yüzme havuzunun değeri ise 65 milyon TL. Aradaki farkı ise bakanlığımız TOKİ'ye verecektir. Stad 41 milyon TL'ye mal olacak. Spor salonu ve kapalı yüzme havuzu da yapılacak. Eksik kalan rakamı genel müdürlüğümüz ve bakanlığımız karşılaşacaktır" dedi. Çalık, bu konuda başta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere emeği olanlara teşekkür etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.