Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 21.01.2011 11:56
ABONE OL

TT Arena'ya soruşturma

Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı, TT Arena'nın açılışı nda Başbakan'a yönelik protesto ile ilgili soruşturma başlattı.

TT Arena'ya soruşturma
Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı, TT Arena'nın açılışı nda Başbakan'a yönelik protesto ile ilgili soruşturma başlattı.

Alınan bilgiye göre, 15 Ocak 2010 tarihinde 'nın açılışında yaşanan protestoya ilişkin çıkan haberleri dikkate alan Şişli Cumhuriyet Başsavcılığı, olay sırasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve diğer yetkililere yönelik suç oluşturan herhangi bir eylemin gerçekleşip gerçekleşmediğini belirlemek amacıyla inceleme başlattı.

Savcılık, bu amaçla İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğüne bir yazı göndererek, suç oluşturan bir eylem olup olmadığının tespiti için gerekli çalışmanın yapılmasını istedi.

Asayiş Şube Müdürlüğünün çalışmasının sonucunda suç unsuru içeren bir eylem tespit edilmesi halinde eylemi gerçekleştirenler hakkında yasal işlem yapılacağı bildirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.