Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.01.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 18.01.2011 15:27
ABONE OL

Lippi ile birlikte geliyor

yönetimi sezon başında Aykut Kocaman’ı takımın başına getirmeden önce Manuel Pellegrini ve ile görüşmüştü.

Lippi Hakan Şükür ile birlikte geliyor
fotomac.com.tr'nin özel haberine göre; yönetimi sezon başında Aykut Kocaman'ı takımın başına getirmeden önce Manuel Pellegrini ve ile görüşmüştü.

Lippi, Türkiye'nin zor bir ülke olduğunu Türkiye'yi tanıyan yardımcılar istediğini bu nedenle de ve Okan Buruk ile birlikte kendi yardımcılarıyla gelirse Türkiye'de çalışacağını, F.Bahçe yönetimine iletmişti.

Yıldırım, Şükür ve Buruk ismini duyunca Lippi'yle görüşmeleri kesmiş ve Pellegrini gibi ülkemizi tanımayan bir isim yerine Kocaman'ı tercih etmişti. Fakat Kocaman'ın beklediği gibi çıkmaması üzerine Yıldırım yeniden Lippi'ye döndüğü ortaya çıktı.

Lippi'nin menajerliğini yapan avukat oğlu Davide Lippi, İtalyan basınına yaptığı açıklamada babasının futbola dönmeye hazır olduğunu açıkladı. Lippi'nin bazı takımlarla görüşmeler halinde olduğunu bildirdi.

Lippi, Türkiye'den bir takımla da Şubat başında görüşeceklerini bu takımın adını vermenin o takımın başındaki teknik adam için haksızlık olacağı için takımın ismini vermeyeceğini açıkladı. Bu arada Lippi'nin Hakan Şükür ve Okan Buruk konusunda ısrarcı olacağı da iddia ediliyor.

Bu arada F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın daha Valencia'da çalışırken görüşüp takımın başına getirmek istediği Rafa Benitez hakkında da araştırma yaptırdığı, İspanyol teknik adamın menajeri Manuel Garcia Quilon ile F.Bahçe adına çalışan bazı menajerlerin temas kurduğu bildirildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.