Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.10.2010 17:49

2 bin Aslan, 45 bin F.Bahçeli'yi nasıl susturdu?

Sarı-lacivertli yönetim, 2 bin Aslan'ın 45 bin Fenerliyi susturmasının sebebini buldu.

2 bin Aslan, 45 bin F.Bahçeli'yi nasıl susturdu?
Sarı-lacivertli yönetim, 2 bin Aslan'ın 45 bin Fenerliyi susturmasını taraftarların sosyo-ekonomik gücüne bağladı.

Şükrü Saracoğlu Stadı'nda ambians sorunu yaşanıyor. Son maçında bu bir kez daha gözler önüne serildi. 2 bin Galatasaraylı taraftarın sesi 45 bin Fenerbahçeli'nin sesinden daha çok çıktı. Fenerli bazı yöneticilerin, "Tribünlerdeki taraftarın eğitim ve ekonomik seviyeleri arttıkça tezahürat azalıyor" dedikleri öğrenildi. Sarı-lacivertli yönetimin ise buna çözümler üretmeye çalıştıkları belirtildi.

ANONS BİLE ETTİLER
Saracoğlu'nun bir sorunu da şu; stat çok büyük olduğu için tribünlerin tezahüratı karışıyor. Son örnek derbide yaşandı. Anonsçunun, "Herkes maraton üst tribününe uysun" demesi bunun kanıtıydı.

ASLANTEPE DE AYNI OLABİLİR
Şimdi aynı durumun Aslantepe'de de yaşanıp yaşanmayacağı merak ediliyor. Orada da Ali Sami Yen'in aksine taraftarı konforlu bir stat bekliyor. Yani tezahüratın azalacağından Galatasaraylı yöneticiler de korkuyor. Bu arada Beşiktaş da İnönü için yıkım kararı aldı ve 50 bin kişilik stat için kazma vurulacak. Ancak yöneticiler, "Bizde ÇARŞI oldukça, tezahürat problemi olmaz" diyerek böyle bir sorunla karşılaşmayacaklarına inanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.