Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 24.10.2010 22:18

"İlk yarı onlar, ikinci yarı biz"

teknik direktörü , Galatasaray derbisinden sonra açıklamalarda bulundu...

İlk yarı onlar, ikinci yarı biz
Genç teknik adam, rakipleri Galatasaray'ın ilk yarıda daha başarılı olduğunu kabul ederken yayıncı kuruluşun mikrofonlarına şu sözleri sarfetti:

"Rakibimizin oyun planı sonucu etkileyen baş faktördü. Saha içinde yaptıkları baskıyla ilk yarıda özellikle Alex, Sotch ve Dia'yı topla buluşturmamızı engellediler. Bu durum da bizim rakip kaleye gitmemize engel oldu. İlk 45 dakikalık bölümde Galatasaray bize göre daha iyi bir görüntü çizdi.

İkinci yarıda ise ik seçeneğimiz vardı. Ya oyuncu değiştireceki ya da oyunu değiştirecektik. Biz ikinci yolu seçtik ve istediklerimizi sahaya yansıtmayı kısmen de olsa başardık. Özellikle ikinci yarıda çok istekli oynadığımızı düşünüyorum. Aradığımız golü olü bulamadık ve sahadan 1 puanla ayrılmak zorunda kaldık.

Oyundaki ilk amacımız kanatlardan ataklar geliştirerek Niang'ı topla buluşturmaktı ama bazı bölümler hariç bu planı çok fazlasıyla hayata geçiremedik. Sonuç olarak şunu söyleyebilirim: ilk yarı Galatasaray daha iyiydi, ikinci yarı ise biz..."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.