Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.10.2010 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.10.2010 10:30
ABONE OL

dönüyor

'ın tazminat sorununu büyük ölçüde çözen başkan Polat, gece Terim'in evine gitti... Tecrübeli hocadan, "G.Saray'a hayır denmez" sözünü alan Polat, ayrıntıları bugün görüşecek...

Fatih Terim dönüyor
'da A.Gücü yenilgisiyle başlayan operasyonda adım adım sona yaklaşılıyor. Hagi, Tugay, Souness, Hikmet Karaman gibi isimlerin göreve getirileceği belirtiliyordu. Hatta başkan 'ın Hakan Şükür ile görüşerek sportif direktörlük görevini teklif ettiği vurgulanıyordu. Ancak Adnan Polat'ın aklında "Hakan Şükür+bir teknik direktör" formülü yanında bir ihtimal daha vardı.

Taraftar da istemişti

Yöneticilerin "Başkanım; takım iyi gitmiyor. Bu müdahaleyi yapabilecek çapta hem Türkiye'yi ve camiayı bilen tek bir isim var: . A.Gücü maçında taraftar 'İmparator Fatih Terim' diye bağırdı ve buna bütün tribünler katıldı. Bu mesajı gözardı edemeyiz" şeklindeki görüş ve uyarıları da dikkate alan Polat önce 'ın menajeri Perry Oveneem'i İstanbul'a çağırdı.

Rijkaard olayı bitti
Oveneem ve Rijkaard ile görüşerek tazminat konusunu büyük ölçüde çözen Polat, gece Terim'in evinde gitti. Polat, Terim'in "Takımın başında hoca varsa konuya girme başkan" sözüne "Rijkaard olayı bitti. Hocam, sen Florya'ya döner misin" yanıtını verdi. Terim'den "G.Saray başkanı görev verirse hayır denmez" sözü alan Polat, ayrıntıları bugün görüşecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.