Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 04.02.2010 12:39
  • Son Güncelleme: 04.02.2010 16:00

Fenerbahçe ezdi geçti

Trabzon, Beşiktaş ve G.Saray ancak bir F.Bahçe edebildi! Galatasaray transferin yıldızı, F.Bahçe ise transferin balonu mu?

Fenerbahçe ezdi geçti
Hepimiz öyle biliyoruz.

Peki F.Bahçe'nin aldığı Gökhan Ünal için 3 milyon 115 bin euro ödeyip, G.Saray'ın transfer ettiği Gio için kiralık bedeli 623 bin euro, Neill için bonservis bedeli olarak 747 bin euro, Jo içinse para ödemediğini söylersem yani F.Bahçe bu transferde G.Saray'ın tam 2,27 katı para harcamış.

FRANK RİJKAARD'I KARA KARA DÜŞÜNDÜREN OLAY


AVRUPA, TÜRKİYE'NİN YENİ HOCASINI İLAN ETTİ BİLE...

SEMİH ŞENTÜRK GİDER FENERBAHÇE BAKAR!-TIKLA


TÜRK TAKIMLARININ BOŞA GİDEN PARALARI...


Peki buna Beşiktaş'ın kiraladığı Ramazan için 178 bin euro ödediğini, Trabzonspor'un Gutierrez için 1 milyon 869 ödediğini ekleyip bir de Sezer için Sivas'a 293 bin 700 euro ödediğini eklersek 3 büyüklerin ancak F.Bahçe kadar harcadığını göreceğiz. Yani üç büyükler yaptıkları 6 transferlerle ancak 3 milyon 710 bin euro harcamışlar.

Hangi taraf başarılı?

TAKVİM.COM.TR

AYAĞI KIRILAN FUTBOLCULAR

SPORUN EN SEKSİ ANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

TÜRKİYE'DE TOP KOŞTURAN EN İYİ KALECİLER


FUTBOLCULAR BU LÜKS OTOMOBİLLERİ KULLANIYOR

TÜRKİYE'YE GELİP SONRA YILDIZ OLAN FUTBOLCULAR

kalan karakter 1000

mıdırım mıdırım // BİTLİS

YAV SEN NE SACMALIYORSUN YAA FENER BAHCEYİ GÖRDÜN GÜİZAYA 24MİLYON EURO VERDİGİNİ KİM DAHA COK PARA HARCADIGI BELLİ GSYE LAV SÖYLETİRMEM^^MIDIRIM^^

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.02.2010 08:50

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.