Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 30.01.2010 14:02
  • Son Güncelleme: 30.01.2010 16:34

Rıdvan'a göre Arda mı Dos Santos mu?

Galatasaray'ın son transfer bombası Meksikalı Dos Santos'u, takımın genç yıldızı Arda Turan'la karşılştıran Rıdvan Dilmen, Santos için havaalanında yapılan karşılamayı da abartılı buldu..

Rıdvan Dilmen eleştirdi
NTV'de Güntekin Onay'la sundukları 'Yüzde 100 Futbol' programında Rıdvan Dilmen, G.Saray'ın son transferi Dos Santos'u Arda Turan'la kıyasladı.

Taraftarların Santos'u havalimanında karşıladıkları görüntüler için Dilmen 'Eğer Arda yurtdışında başka formayla oynayıp Türkiye'ye gelse 20 bin kişi karşılardı. Çünkü Arda, Santos'tan daha iyi bir futbolcu' dedi..

Programın sunucusu Güntekin Onay ise, G.Saray'ın ligde attığı gollerin yarısına imza atan Baros, Kewell ve gönderilen Nonda'ya ait olduğunu söylerken, 'Jo acilen form tutmalı. yoksa G.Saray ikinci yarıda ciddi anlamda gol sorunu yaşayacak' dedi.

TÜRKİYE LİGİNİN GOL KRALLARI

FUTBOLCULARIN LAKAPLARI

DEVRE ARASI YAPILAN EN KÖTÜ TRANSFERLER

DEVRE ARASI GERÇEKLEŞEN TRANSFERLER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.