Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.10.2009 Gazete
ABONE OL

Heveslenmeyin şampiyonluk bizim

"Bizde hayal yok, vaat yok, gerçekler var. Mayıs'ta şampiyonuz" diyerek 3 yıl şampiyonluk sözü veren Aziz Yıldırım'a gönderme yapan Üstünel, "Kurulların kararları renklere göre mi değişiyor" ifadesini kullandı

Verilen cezalar bizleri hayal kırıklığına uğrattı
Basın toplantısı düzenleyen Galatasaray yöneticisi Haldun Üstünel, derbideki olaylar ve şampiyonluk mücadelesiyle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. İşte Üstünel'in gündeme bomba gibi düşen sözleri: "Verilen cezalar bizleri hayal kırıklığına uğratmıştır. Alınan kararlar sonrası görüldü ki, federasyon ve kurulların hukuk ile ceza anlayışında renklere göre farklılıklar oluşmaktadır".

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ

Türkiye'de cesur hakem yok, Gezer de korktu!
"Yenilgiye kılıf aramıyoruz. O gece futbol performansımızdan ne biz yönetim olarak memnunuz, ne de futbolcular memnun. Ancak pazar akşamı futbola yakışmayan görüntüler yaşandı. Bünyamin Gezer maç sonrası açıklamalarıyla korktuğunu açık açık ilan etti. Bu korkuyla maçı yönetti ve aldığı kararları da gördük".

Ağırlama nasıl olurmuş Sami Yen'de görecekler
"Cesur hakemlerin sahalarda yer almasını istiyoruz. Ama maalesef çoğunda cesaret yok. Arda'ya bilinçli şekilde taciz yapıldı. Yabancı maddeler atıldı. Keita'nın gözünden sakatlanmasına ramak kaldı. Arda'ya 55 bin kişi küfür etti. Ama hiçbir F.Bahçeli yönetici müdahale etmedi. Rövanşta nasıl konuk ağırlanırmış en güzel şekilde göstereceğiz".

Herkesin içi rahat olsun, şampiyon Galatasaray
"Fenerbahçeli yöneticilerin böyle maçların gergin havada geçmesini istiyor. Fakat biz bayram havasında geçmesinden yanayız. Bizde hayalperestlik yok, vaat yok, gerçekler var. 18. şampiyonluk kupası, mayıs ayında müzemizde olacak. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. O kupa, Sami Yen Stadı'nda havaya kalkacak. G.Saray'a gönül verenlerin içi rahat olsun".

Arda'ya kimse el kaldıramaz
G.Saray yöneticisi Haldun Üstünel'in en sert sözleri kaptan Arda ile ilgili oldu. Üstünel, "Arda, G.Saray'ın kaptanı ve kaptanımıza kimse el kaldıramaz. Böyle davranış sergileyenlerin de bu sahalarda yeri yok" diyerek Fenerbahçeli Cristian ve Bilica'yı hedef aldı. Üstünel, "Ona sahip çıkmamız gerekiyor. Kaybetmek için değil, kazanmak için çaba sarf etmek en büyük isteğimiz. Arda'yı bizden başka kimse ne yargılayabilir, ne de cezalandırabilir" ifadesini de kullandı.

Morali çok bozuk
Derbi yenilgisi ve yaşanan olaylar nedeniyle morali çok bozuk olan Arda'nn kimseyle konuşmadğ ifade ediliyor. Milli futbolcuyu eski neşeli günlerine döndürmek için takm arkadaşlar seferber olduğu ifade ediliyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.