Bugünkü
Takvim

'nin tarihi açıklandı

1 Kasım seçimleri sonrası MHP gibi 'de de yaşanan yenilgi krizi sonrası partinin tarihi 16 ve 17 Ocak olarak açıklandı.

  • Siyaset
  • 22.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.11.2015 15:01
ABONE OL
CHP'nin kurultay tarihi açıklandı
'nin Olağan ı, 16-17 Ocak günlerinde yapılacak.

Alınan bilgiye göre, CHP'nin Olağan Kurultayı'nın 16 ve 17 Ocak 2016 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilmesi kararı alındı.

CHP'nin olağan kurultay süreci devam ederken, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından olağanüstü kurultay tartışmaları gündeme gelmiş, buna yönelik olarak da imza toplanmasına başlanmıştı.

KILIÇDAROĞLU'NA 3 İSİM RAKİP
CHP Olağan Kurultayı'nda Mustafa Balbay, Umut Oran ve Muharrem İnce'nin genel başkanlık yarışında Kılıçdaroğlu'na rakip olacakları belirtilmişti.

kalan karakter 1000

Adnan Adnan

Çadır tiyatrosu perdelerini 16-17 ocakta açıyor,başkan adayları tavukçu muharrem,fuat avni seven baskın oran,en yakın arkadaşlarının harcanmasına tek lafı olmayan balbay.Sonuç değişimi 70 tane yardımcısını değiştiren,bilmem kaç kez merkez yönetimi değiştiren ve kendileri her seferinde sabit kalan kılıçtaroğlu,tekin,tanrıkulu ekibinin ezici zaferi.Artık kimse kanmıyor bu ekip sonsuza kadar chp,nin başında ve florasan yunan adalarına ve bulgaristan sınırına sıkışan chp seçmeni küfür ederek bu ekibe oy verecek.İspatı yolsuzluklarda çok hassas olan chp seçmeni! İstanbulda yolsuzlukları yargıda olan Ataşehir Belediye başkanını karısı rezidans kraliçesi ilgezdiden başka aday bulamadımı?chp orada sülün osmanı aday yapsa chp seçmeni ona oy verir.Biz Atatürkçüyüz biz yolsuzluklara karşıyız demeyin siz dahil kimse yemiyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 22.11.2015 17:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.