Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 15.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 15.11.2015 18:43

'de bir ilk! Erdoğan değişiklik yaptı

Zirvesi Antalya'da devam ediyor. Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleşen zirvede bir değişiklik yapıldı.

G20'de bir ilk! Erdoğan değişiklik yaptı
'ın G-20'ye katılan liderleri kabul etmesinin ardından liderler fotoğraf için bir araya geldi. Fotoğrafta ABD Başkanı Barack Obama, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın solunda yer alırken, Çin Halk Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Şi Cinping sağında yer aldı. Fotoğraf çekiminin ardından liderler toplantı için salona geçti.

ERDOĞAN BAYRAKLARI YERE SERDİRMEDİ
Bu 'de ezber bozan bir değişiklik var. Hatırlanacağı üzere liderler aile fotoğrafı çekilirken duracağı yeri yerdeki ülke larından öğrenirlerdi. Erdoğan da her defasında bayrağı yerde bırakmaz alır, cebine koyardı.SADECE ÜLKELERİN İSİMLERİ YAZILDI
Erdoğan, ev sahipliği yaptığı G20 zirvesinde yere bayrak koyma uygulamasını yaptırmadı. Aile fotoğrafı çekimi sırasında liderlerin duracağı yerin tabanına ülkelerin küçük bayraklarını koymak yerine ülke adı yazıldı.

kalan karakter 1000

ömerr ömerr

benim vatanımı temsil eden canım bayrağımı ayak lar altından kaldıran güzel adam ALLAH CC seni ve vatanımızı korusun ..değilmidirki seni bayrak sevdalısı olduğundan imanlı olduğundan hatip olduğundan kur.an okuduğundan sevmezler seni sevmezler. seni sevmeyen elbetteki bütün müslümanları sevmezler. bizler seni ALLAH CC RIZASI İÇİN SEVİYORUZ..RABBİM seni ve senin gibileri başımızdan eksik etmesin .bu ülkenin gerçek müslüman yöneticilere ihtiyacı var aynen osmanlı devletindeki gibi...

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 15.11.2015 20:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.