Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 25.10.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 25.10.2015 16:27

Kılıçdaroğlu yine leri hedef aldı

Kılıçdaroğlu, Sakarya'daki konuşmasında yine leri hedef alarak, "Sanki bizim dertlerimiz yetmiyormuş gibi 2 milyon 200 bin Suriyeli Türkiye’ye geldi. Ne olacaklar bunlar'' dedi.

Kılıçdaroğlu yine Suriyelileri hedef aldı
CHP Genel Başkanı , 1 Kasım seçimleri için Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan Yuvalıdere köyünde mini bir miting düzenledi.

Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada, "Dünya kadar derdimiz var. Sanki bizim dertlerimiz yetmiyormuş gibi 2 milyon 200 bin Türkiye'ye geldi. Ne olacaklar bunlar. Bizim çocuklarımız işsiz. Şimdi onlara nasıl iş bulacağız diye uğraşıp duruyorlar." dedi.

"GERİ GÖNDERECEĞİM" DEMİŞTİ

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu daha önce de, Suriyelileri ülkesine geri göndereceğini söyleyerek "Kusura bakma, git kendi ülkene" demişti. Kılıçdaroğlu, "Sözüm söz, Ortadoğu'ya barışı getireceğiz. Hiçbir ülkenin iç işine karışmayacağız. Suriyeli kardeşlerimizi de geri göndereceğiz. 'Kusura bakma' diyeceğiz. Git kendi ülkene" sözlerini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

MEHMET MEHMET

allah AKIL FİKİR VERSİN DAHA NE DENİR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 25.10.2015 19:59

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.