Bugünkü
Takvim

İşte son seçim anketi!

Başbakan , MKYK toplantısında son yapılan anket sonuçlarını açıkladı.

  • Siyaset
  • 23.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.05.2013 21:12
ABONE OL
İşte son seçim anketi!
'nın anketine göre 'nin oy oranı yüzde 51.5, CHP 'nin oy oranı yüzde 20.6, MHP 'nin yüzde 14, BDP 'nin ise yüzde 8.5 olduğu kaydedildi.

Öte yandan dün akşam bir televizyon programına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç da son anket sonuçlarına baktığını söyleyerek muhalefete, "Konuşmalar onlara puan kaybettiriyor. Bence bağırmasalar iyi olacak" şeklinde mesaj gönderdi.

Anket sonuçlarını veren Arınç, "Biz yüzde 51,4'üz. Muhalefet, CHP yüzde 21'e yakın, 21'in üstünde değil. MHP 14 küsur. BDP'de biraz yükselme var, 8'e yakın görünüyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.