Bugünkü
Takvim

Meclis'te vekiller birbirine girdi

Meclis Genel Kurulu’nda verilen arada CHP İstanbul Milletvekili ile AK Parti Isparta Milletvekili arasında tartışma çıktı.

  • Siyaset
  • 21.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.05.2013 21:38
ABONE OL
Meclis'te vekiller birbirine girdi
Meclis Genel Kurulu'nda verilen arada CHP İstanbul Milletvekili ile AK Parti Isparta Milletvekili arasında tartışma çıktı. İki vekil birbirlerinin yakasına yapışırken araya giren vekiller kavganın büyümesini önledi.

Meclis Plan ve Bütçe Komisyonu'ndaki tartışma Genel Kurul'a yansıdı. Meclis Genel Kurulu ara verdiğinde Bilgiç, CHP sıralarında oturan Tanal'ın yanına gelerek, "Bir daha komisyona gelme" dedi.

Tepki gösteren Tanal, "Burası babanın çiftliği değil, o komisyona geleceğim" dedi. İki vekilin konuşması sırasında tansiyon yükseldi. Tanal ve Bilgiç birbirlerinin üzerine yürüdü.

Birbirlerinin yakasına yapışan vekillerin kavgasını araya giren vekiller önledi. Araya giren vekiller nedeniyle kavga yumruklaşmanın eşiğinden döndü.

ANKA'ya konuşan Tanal, "Hiçbir komisyon başkanı yardımcısına Meclis araba vermiyor. Bu komisyon başkanı yardımcısına Meclis araba vermiş. Ben de geri alın diye Meclis Başkanlığı'na dilekçe verdim. Sıkıntı bu" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.