Bugünkü
Takvim

CHP'de istifa

Antakya merkeze bağlı Karlısu beldesinin CHP’li Belediye Başkan Vekili , partisinden istifa etti

  • Siyaset
  • 21.05.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.05.2013 21:36
ABONE OL
CHP'de istifa
Belediye Başkanı Cemil Dokuzoğlu'nun vefat etmesinin ardından Belediye Başkan Vekili seçilen , istifa dilekçesinde gördüğü lüzum üzerine CHP'den istifa ettiğini açıkladı. Özyurt, "İstifa ettiğim CHP teşkilatına merak ederse gerekli açıklamayı yapacağım. 10 Mayıs'ta istifa etmeme ve seçim kuruluna istifam ulaşmasına rağmen, 11 gündür ne arayan var ne de soran. İstifa etmiş miyim etmemiş miyim belli değil" dedi.

Bir süre bağımsız olarak belediye başkanlığını sürdüreceğini söyleyen Başkan Özyurt, beldeye hangi parti daha çok hizmet getirebilirse o partiyle devam etmeyi düşündüğünü, ancak henüz karar vermediğini söyledi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.