Bugünkü
Takvim

Osmanlı'da eyalet vardı

ABONE OL
Osmanlı'da eyalet vardı
Akdeniz milletvekilleriyle bir araya geldiği toplantıda 'ın yaptığı araştırmayı açıklayan , "Yüzde 58 süreci destekliyor" dedi ve çözüm sürecinde milletin değerleriyle örtüşmeyen hiç birşey yapmayacaklarını söyleyerek milletvekillerine güvence verdi. Erdoğan, muhalefet partilerinin tavrını da eleştirdi.

TARİHİMİZİ BİLMİYORLAR
Büyükşehir yasasına yönelik "Bölünme" eleştirilerinin yersiz olduğuna işaret eden Erdoğan, Osmanlı İmparatorluğu örneğini verdi: Bizim tarihimizi iyi bilmiyorlar. Osmanlı'da eyalet vardı. Ama kimse bölünme riskinden bahsetmiyordu."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.