Bugünkü
Takvim

İşte hükümetten ilk açıklama

, 'da Nevruz kutlamalarında okunan Öcalan'ın mektubu için,'Dil barış dili, uygulamayı görmek lazım.' açıklamasını yaptı.

  • Siyaset
  • 21.03.2013 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 21.03.2013 17:53
ABONE OL
İşte hükümetten ilk açıklama
, Abdullah Öcalan'ın silah bırakma çağrısına ilişkin, ''Dil barış dilidir, uygulamayı görmek lazım'' dedi.

Güler, TBMM'ye gelişinde gazetecilerin sorularını cevaplandırdı. ''Abdullah Öcalan'ın silahları bırakın çağrısını nasıl değerlendiriyorsunuz?'' sorusuna Güler, ''Dil barış dilidir, uygulamayı görmek lazım. Bundan sonrasını göreceğiz tabi ki'' karşılığını verdi. Bir gazetecinin, ''Dün yaptığınız açıklamada, 'daki etkinlikte Öcalan posteri açılırsa suç teşkil eder demiştiniz'' sözleri üzerine de Güler, ''Adli merciler gereğini yapar'' dedi.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

sayın bakanım iyi calışıyor allah ömrüne ömür katsın unakıtan bakanım gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 21.03.2013 19:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.