Bugünkü
Takvim

Kongrede arbede

Olağan Antalya İl Kongresi'nde yumruklar konuştu... CHP eski lideri ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın salona girişte yuhalanması, gerginliği daha da arttırdı

ABONE OL
Kongrede arbede
Cumhuriyet Halk Partisi'nin 34. Olağan Antalya İl Kongresi'ne, tartışmalar ve kavgalar damga vurdu.. Üç il başkanı adayının yarıştığı kongrenin başlangıcında CHP İstanbul Milletvekili Nur Serter'in Divan Başkanlığı'na aday gösterilmesi tartışmalara neden oldu. Serter'i istemeyen 'liler tepkilerini 'yuhalayarak' gösterirken, kürsü önünde bir anda ortalık karıştı. CHP'li delegelerin yumruklaştığı olay, diğer partililerin araya girmesiyle sona erdi. CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın salona girdiği anda yuhalanması, gerginliği had safhaya çıkarttı. O sırada partililere tepki gösteren Nur Serter, "O çektiğiniz her yuh CHP'nin alnına sürülen karadır. Birbirini yuhalayan parti iktidar olamaz" dedi.
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.