Bugünkü
Takvim

Bağış'tan CHP'ye: Oglum bak git!

Son günlerde internette fenomen haline gelen videodaki "" sözünü Bakan Bağış CHP'ye uyarladı.

  • Siyaset
  • 25.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.05.2012 14:03
ABONE OL
Bağış'tan CHP'ye: Oglum bak git!
Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci , Anayasa Mahkemesi'nin CHP'nin '4+4+4' olarak bilinen 6287 sayılı İlköğretim ve Eğitim Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un, iptali ve yürürlüğünün durdurulması için yaptığı başvuruyu reddetmesini sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabında değerlendirdi.

Egemen Bağış, "CHP milletin değil de Anayasa Mahkemesi'nin kapısını çaldıkça millet de CHP'ye son günlerin moda tabiriyle 'Olum bak git' demeye devam eder" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

çatan çatan

olum bak git git de artık anayasa mahkemesinin gerçek yargıçlardan oluştuğunu gör.Ama ganadolu yok orlarda olum tammam mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.05.2012 22:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.