Bugünkü
Takvim

çok kızdı

Hükümete sert eleştirilerde bulunan 'nun sözlerine izleyicilerden tepki geldi.

  • Siyaset
  • 17.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.09.2011 12:41
ABONE OL
Kemal Kılıçdaroğlu çok kızdı
, Petrol-İş Sendikası'nın 26. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu. Kılıçdaroğlu, hükümeti sert sözlerle eleştirirken salondaki bir kişi, "siyasi mesajlar veriyorsunuz" diyerek tepki gösterdi.

Bunun üzerine Kılıçdaroğlu bu kişiye, "Siyasetçiyi çağırmayacaksınız o zaman. Siyasetçiyi çağrıyorsanız dinleyeceksiniz" diyerek karşılık verdi. Kısa süreli tartışmanın ardından Kılıçdaroğlu konuşmasına devam etti.

kalan karakter 1000

paralı asker paralı asker

paralı askerler işlerini ücret karşılığı yaparlar bu nedenle ne yaptıkları onlar için önemli değildir onlar verilen görevi yerine gettirmekle görevlendirilmişlerdir.salondaki asker görevini yerine getirmiştir.ücreti ödenecektir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır4
cevapla 17.09.2011 13:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.