Bugünkü
Takvim

Çapan in Sarıgül out

lideri Kılıçdaroğlu, Baykal döneminde ihraç edilen Sağlar ve Çapan'a af çıkartıyor. Ancak 'e 'veto' devam ediyor

ABONE OL
Çapan in Sarıgül out
Genel Başkanı , başta olmak üzere Gürbüz Çapan ve diğer küskün isimlere zeytindalı uzatmaya hazırlanıyor. "Küskün" ya da ihraç edilen isimlere yapılacak davetin tek istisnası ise Şişli Belediye Başkanı olacak. Kılıçdaroğlu'nun, Sarıgül'e vetosunu, Zeki Sezer'in oğlu ve CHP Grup Başkanvekili Emine Tarhan Ülker'in kızının düğününde de gösterdiği ortaya çıktı.

SAĞLAR ÇOK ÇALIŞTI
Kılıçdaroğlu'nun özellikle Sağlar'ın partiye dönüşünü, 12 Haziran seçimlerinde Mersin'de CHP lehine çalışması nedeniyle gündemine aldığı öğrenildi. Kılıçdaroğlu'nun Sarıgül'e vetosunu, Zeki Sezer'e iletti. Sezer, oğlunun düğününe Mustafa Sarıgül'ü de davet etti. Bunu öğrenen Kılıçdaroğlu, "O gelirse, ben gelmem" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.