Bugünkü
Takvim

Necmetin Erbakan için ne dedi?

Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner, Eski Başbakanlardan Prof. Dr. 'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle bir mesaj yayımladı:

  • Siyaset
  • 27.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 11:03
ABONE OL
TSK Necmetin Erbakan için ne dedi?
"Değerli bilim ve siyaset adamı olarak büyük hizmetleri daima hatırlanacaktır."

Koşaner, Erbakan'ın, değerli bilim ve siyaset adamı olarak ülkeye yaptığı büyük hizmetlerinin daima hatırlanacağını belirtti.

Genelkurmay Başkanı Org. Işık Koşaner, Eski Başbakanlardan Prof. Dr. 'ın hayatını kaybetmesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve eski başbakanlarımızdan Sayın Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum.

Değerli bilim ve siyaset adamı olarak ülkemize yaptığı büyük hizmetleri daima hatırlanacaktır.

Şahsım ve adına merhuma Tanrı'dan rahmet, kederli ailesine ve Ulusumuza başsağlığı dilerim.


kalan karakter 1000

mehmet karaman mehmet karaman

erbakan haksızlığa uğrayan bir başbakandır aslında haksızlığa uğramak çok iyi bir şeydir çünkü hak sahibi olmuş oluyorsunuz

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.02.2011 19:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.