Bugünkü
Takvim

'nden ilk açıklama

Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kamalak, ’ın ölümü üzerine, "Allah Rahmet eylesin, her nefes ölümü tadacaktır. Mekanı cennet olsun" dedi.

  • Siyaset
  • 27.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 11:15
ABONE OL
Saadet seçimlere girecek mi?
Kamalak, "Ancak teşkilatımız dimdik ayaktadır. Onun göstermiş olduğu yoldan inşallah sapmaksızın hem Türkiye'mizin geleceği, hem de tüm insanlığın selameti için. Tüm milletimizin başı sağolsun" dedi.

Kamalak, Siyasi Partiler Kanunu'na göre, 45 gün içinde Genel Başkanlık seçimi için bir kongrenin yapılması gerektiğini de hatırlatarak, 'nin şüphesiz genel seçimlere de gireceğini belirtti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.