Bugünkü
Takvim

'den 'ye haklı tepki

  • Siyaset
  • 26.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.02.2011 17:14
ABONE OL
MHP'den CHP'ye haklı tepki
Genel Başkan Yardımcısı , Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'daki gelişmelerle ilgili tutumunu eleştirdi.

Kılıçdaroğlu'nun konuyu iç siyaset malzemesi yaptığını savunan Toskay, Libya'dan dönen Türk işçilerinin CHP liderine yönelik tepkilerini haklı buldu. MHP yöneticisi, önemli olanın, oradaki vatandaşların burunları bile kanamadan ülkelerine getirmek olduğunu vurguladı. Böylece, hükümetin Libya politikasını destekledi. Toskay, "Türkiye'deki siyasi iktidarı ve yöneticileri bu konuda ciddi, hızlı ve etkin çalışmaya teşvik etmek lazım." görüşünü dile getirdi.

Partisinin Antalya İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenlenen Tunca Toskay, Kuzey Afrika'daki gelişmelerle ilgili olarak, "Adeta düğmeye basılmış gibi enteresan şeyler oluyor. MHP olarak olayları çok dikkatli takip ediyoruz." diye konuştu. Tahliyelerin yeterli olup olmadığıyla ilgili soruya da, "İnşallah yeterlidir. Burada siyaset yapılmaz, orada bizim vatandaşlarımız var. Ümit ederiz, temenni ederiz, çok isteriz hiçbirinin burnu kanamadan, hepsi sağ salim yurtlarına dönsünler. Zannediyorum ki hükümet de bu konuda elinden gelen her şeyi yapacaktır." şeklinde cevap verdi. Toskay, bir diğer Genel Başkan Yardımcısı Münir Kutluata ile birlikte, MHP'nin seçim beyannamesindeki başlıkları da dinleyenlerle paylaştı.

kalan karakter 1000

dübek dübek

ilk defa doğru bir haraket gördüm bizim MHP den bunada şükür

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır2
cevapla 26.02.2011 13:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.