Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'na özel iniş-çıkış...

Genel Başkanı 'nun İstanbul'da yürüyen merdivene ters yönden binmesi ni de harekete geçirdi.

  • Siyaset
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 17:35
ABONE OL
Kılıçdaroğlu'na özel iniş-çıkış...
Bunun üzerine Belediye Meclis üyesi Ahmet Tunç Kızılayda bulunan metro girişine elinde iniş ve çıkış yazan yön levhalarını yerleştirdi.

Tunç basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Sayın Kılıçdaroğlu talihsiz bir kaza yaşadı. Yürüyen merdivenlerde yolunu şaşırdı. Demokrasilerde muhalefetin önemi çok büyük. Muhalefet liderleri bizim için önemlidir. Burada da Allah korusunu yolunu şaşırması için biz bu iniş ve çıkış levhalarını buraya ben asacağım. Bunları da şunun için asıyorum. Türkiye gergin günlerde yaşıyor ama arasıra da böyle espiriler olmalıdır. İnşallah buraya geldiğinde yolunu şaşırmaz. Ankaralı vatandaşlarımız yolunu şaşırmaz ama ben yinede asıyorum" dedi.

Tunç, önümüzdeki meclis toplantısında 'li üyelerin yön levhaları ile ilgili bir önerge vermesini beklediğini vermemeleri durumunda da kendilerinin vereceğini söyledi. Uygulamaya bazı vatandaşlar tepki gösterirken, bazıları da yön levhası uygulamasını doğru bulduklarını ifade ettiler.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.