Bugünkü
Takvim

Erdoğan için ne dedi?

Başbakan , AK Parti Genel Merkezi'nde, ''Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında'' yaptığı konuşmada 'ye yapılan operasyona değindi.

  • Siyaset
  • 18.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.02.2011 15:24
ABONE OL
Erdoğan Oda TV için ne dedi?
Erdoğan, gazeteci ve 'na yapılan tehditleri hatırlatarak şu kritik soruyu sordu:

"Buradan 'ye açık açık soruyorum; gazeteci yazar Orhan Miroğlu'na yönelik tehditler faşizm değil de nedir? Gazeteci yazar Mehmet Metiner'e yönelik ortaya çıkarılan suikast planları, basına, basın özgürlüğüne, ifade özgürlüğüne aleni bir tehdit değil de nedir?"

Yazılı ve görsel medyanın temsilcilerinin, niçin Mehmet Metiner ve Orhan Miroğlu için kalemlerini ve dillerini konuşturmuyor. PKK terör örgütü ve onun uzantıları, her seçim öncesinde olduğu gibi yine taşeronluk üstlenmiş durumda... BDP'ye soruyorum: Orhan Miroğlu'na yönelik teditler faşizm değil de nedir?

için bugün yazan çizen sahip çıkanlar, aynı cesareti Orhan Miroğlu, Mehmet Metiner için kalemlerini kıpırdatmıyorlar...

ODA TV'nin yargılananları yazılarından, düşüncelerin değil başka bir durumdan yargı altındalar

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.