Bugünkü
Takvim

GATA 'tedavisi'

Hakkında tutuklama kararı bulunan emekli Orgeneral Ergun Saygun, GATA Kardiyoloji Enstitüsü'ne Ergun yatırıldı...

ABONE OL
GATA 'tedavisi'
BALYOZ tutuklamalarının ardından gözler Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne çevrildi. Emekli Orgeneral Ergun Saygun, yakalama talebinin açıklanmasının ardından önceki gece saat 20.00'de GATA'ya gitti. Kardiyoloji Enstitüsü'ne başvuran Saygun, yatış talebinde bulundu. Girişi ve işlemleri yapılmaya başlanan Saygun, dün saat 12.00'de GATA Kardiyoloji Enstitüsü'ne yatırıldı. Emekli Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, iki saat sonra GATA'ya gelerek Saygun'u ziyaret etti. Hakkında tutuklama kararı verilen Emekli Tümgeneral Recep Rıfkı Durusoy da GATA Kardiyoloji Enstitüsü'ne yatırıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.