Bugünkü
Takvim

Sürpriz zirve sona erdi

  • Siyaset
  • 12.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.02.2011 21:00
ABONE OL
Sürpriz zirve sona erdi
Başbakan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral , İstanbul'da bir araya geldi.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde saat 18.35'te başlayan görüşme, basına kapalı olarak sürüyor.

BAŞBAKAN'NI ARACI BOŞ ÇIKTI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın makam aracı Dolmabahçe'deki ofisten ayrıldığı sırada içinde kimse olmadığı gözlendi. Başbakan'ın makam aracı ayrıldıktan kısa bir süre sonra Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in makam aracının ofise gelmesi dikkat çekti.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık ofisinin önünde alınan geniş güvenlik önlemleri dikkat çekiyor. Başbakan Erdoğan'ın Bakırköy'de bir programa katılmak için ofisten ayrılması bekleniyordu. Tam bu sırada Başbakan'ın makam aracının içinde bulunduğu konvoy ofisten çıkış yaptı. Başbakan Erdoğan'ın aracın içinde olmaması dikkat çekti.

Başbakan'ın makam aracının ofisten ayrılmasından kısa bir süre sonra Genelkurmay Başkanı Işık Koşaner'in ofise gelmesi dikkat çekti. Başbakan'ın Koşaner ile son gelişmeler hakkında görüşme yapmak için bir araya geldiği tahmin ediliyor.

Öte yandan Başbakan Erdoğan'ın helikopter aracılığıyla Atatürk Havalimanı'na gideceği ve oradan Bakırköy'deki programına katılacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.