Bugünkü
Takvim

AK Partili Kılıç: Utanıyorum

AK Parti Grup Baskanvekili , Balyoz davasında 163 kişi hakkında alınan tutuklama kararını değerlendirdi.

  • Siyaset
  • 12.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 12.02.2011 13:41
ABONE OL
AK Partili Kılıç: Utanıyorum
Samanyolu Haber Televizyonu'nda Mübarek'in istifasını degerlendirirken, Silivri'den gelen tutuklama kararına ilişkin de açıklama yapan Kılıç, Türk halkının demokrasi bilincinin Mısır'ın çok daha ilerisinde oldugunu söyleyerek, "Üzülerek ifade edeyim. 2000'li yılların Türkiye'sinde darbe planlarının
desifre edilmis olmasından Cumhuriyet'in bir yurttaşı olarak elbetteki utanıyorum. Elbetteki büyük bir rahatsızlık duyuyorum" dedi.

"Kabahati olmayanlar aklansın buna kimsenin bir itirazı olamaz" diyen Kılıç, "Türkiye'nin demokrasisine kasteden, Türkiye'nin hükümetini ortadan kaldırmaya çalışan, 'yi çalışamaz hale getirmenin hayallerini kuranlar da elbette yargılanacak, delillerle birlikte suçlulukları ispat edildigi takdirde elbetteki ceza yasalarindaki karşılığı ne ise o karşılığa maruz kalacaklar" dedi.

kalan karakter 1000

ALi AKPli ALi AKPli

Esasinda orduya ihtiyac yoktur. Ordu komple kapatilmaldir. Polis yeterlidir. Ayrica din adamlarinin yetkisi arttirilmalidir. Din polisi devreye girmelidir. Din polisi normal polisi yonetmelidir. Tek adam yonetmeldiir ulkeyi. Bir devlet baskani yeter. Milletvekili sayisi azaltilmalidir. Milletin ahlaki bozulani aninda sokakta cezasini almalidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2011 20:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.