Bugünkü
Takvim
  • Siyaset
  • 31.01.2011 Gazete
ABONE OL

Başbakan Erdoğan Obama ile görüştü

Başbakan Erdoğan Obama ile görüştü
Devlet Başkanı , önceki gece Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı aradı.
Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Obama'nın "Başbakan Erdoğan ile bölgedeki yeni gelişmeleri değerlendirmeye önem verdiğini belirttiği'' kaydedildi. Bu arada İsrail'in önde gelen gazetelerinden Haaretz ilginç bir makale yayınladı. Makalede, "Barak Obama, Lübnan ve Mısır'ı 'kaybeden' başkan olarak anılacak" denildi. Mısır'daki yeni iktidarın "Türk Başbakanı Erdoğan'a benzemeye çalışacağı"nı belirten gazete, "Erdoğan, siyasi istikrar ve ekonomik büyümeden yararlanan Türkiye için çok şey sağladı" diye yazdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.